Ім'я:
Текст повідомлення:
   
 

Леся

Я звернулася до Ігора Васильовича через проблему зі здоров'ям  донечки.

Після відпочинку на морі минулого року у неї почався грибок нігтів (трихофітон). Вже взимку грибок поширився на шкіру голови, шийки, тулуб, вушка. Єдине лікування, яке пропонували лікарі - високотоксичні ліки, які треба приймати пару місяців. Зважаючи на вік дитини - 4 роки- наслідки такого лікування можуть бути дуже серйозні.

ІгорВасильович  запропонував схему лікування і наразі маємо хороші результати - тіло очистилося,відростають здорові нігті. Продовжуємо лікуватись.

Понеділок, 10 червня 2019

biosan_tr@yahoo.com

Перший раз я познайомилась з гомеопатією більше 20 років назад, тоді я ніяк немогла  "розпрощатись" з герпесом  на губах. Перепробувала і мазі і таблетки, але нічого не помагало  і тоді я звернулась до Ігоря Васильовича і він мені поміг справитись з цією проблемою.

Четвер, 23 травня 2019

Софія

Проходила курс озонотерепії та плазмоліфтингу у лікаря Ігоря Васильовича дуже приємний, ввічливий, розуміючий проблему лікар. Хочу висловити свою подяку клініці «БІОСАН» за надання кваліфікованої косметологічної консультації та лікування. Хотіла б поділитись своїм досвідом в ефективному лікуванні випадіння волосся. Рекомендую !

Середа, 22 травня 2019

Світлана Сєрікова ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Вперше звернулась по допомогу до Ігоря Васильовича Яросевича 22 брезня 1997 року. Так, саме 22 роки тому. І 22 роки поспіль, при потребі, завжди звертаюсь саме до Ігоря Васильовича, використовую гомеопатію. Саме його допомога неодноразово рятувала і ставила мене  "на ноги". Спираючись на власний досвід, рекомендую !

Понеділок, 20 травня 2019

Світлана Сєрікова ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Вперше звернулась по допомогу до Ігоря Васильовича Яросевича 22 брезня 1997 року. Так, саме 22 роки тому. І 22 роки поспіль, при потребі, завжди звертаюсь саме до Ігоря Васильовича. Саме його допомога неодноразово рятувала і ставила мене  "на ноги". Спираючись на власний до

Понеділок, 20 травня 2019

Катерина Мердак ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Чудовий медичний заклад!Хочу подякувати за комплексне лікування гінеколога та гомеопата!Завдяки вам я стала мамою, позбавилась від сильних головних болей та відновлююсь після родів! Дякую Ігор Васильович та Наталя Іванівна за лікування та підтримку!)

Понеділок, 20 травня 2019

Оксана Леськів ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Оксана Леськів

Дуже ефективна процедура кінезіологічної психокорекції і гіпнозу..Випробувала на собі.Результат-супер!

Середа, 15 травня 2019

Zina Byrda ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Zina Byrda Дуже часто так буває,що люди лікуються місяцями.Здебільшого лікують симптоми.Вживають массу хімічних препаратів,які мають зазвичай дуже багато побічних дій,як кажуть в народі " Одне лічим,а друге калічим".На деякий час симптоми зникають,а потім знову починається все спочатку.В медцентрі "Біосан"лікар достеменно вивчає проблеми людини,як фізичного плану,так і ЕМОЦІЙНОГО!!! Лікар шукає першопричину хвороби.Саме емоції,душевний стан пацієнта ,а особливо коли людина в розпачі,бо її болить займають чи не 50 процентів самої проблеми.Саме тут з цими проблемами бореться досвідчений лікар, надає величезну допомогу.Якщо лікування підсилити гомеопатичними препаратами то результат буде ще кращий.Я вже через це пройшла,хоча раніше ніколи не вірила в силу таких методів лікування.Зараз закінчую курс озонотерапії.Дякую Ігорю Васильовичу та всьому персоналу за допомогу та чудову атмосферу у стінах Вашого закладу

Середа, 15 травня 2019

Nadiia Shushailo ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Nadiia Shushailo

Є така поговірка: вчитель появиться коли учень буде готовий.. і дійсно коли я задумалась над тим що відхилення від своєї справжньої суті, від свого істинного «я» є причиною тілесних та психічних розладів, коли емоційні проблеми, страх чи інші негативні емоції в минулому роблять мене не тільки нещасною но і хворою, тоді Ігор Васильович, незнаючи того про що я думаю, запропунував мені декілька сеансів страшного слова гіпноз) ну я погодилась, тому що розуміла проблеми з жкт і серцем, тиск та інша біль не підтверджуються ніякими аналізами! «Я допоможу тобі знайти себе» сказав лікар і після першого сеансу роботи над моїми негативними емоціями, над страхами, над невпевненістю в собі я отримала не тільки позитивні враження, а і інформацію як далі працювати з тими відкладеними в скриню, не пропрацьованими проблемами. І тепер я знаю причину, а це головне!
Якщо хочете бути здоровими-будьте! Но працюйте над собою, а лікар Вам у цьому тільки допоможе!

Середа, 15 травня 2019

Irina Paprotska ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Irina Paprotska

Дуже дякую Ігорю Васильовичу за проведену процедуру над емоціями! Дуже важко було наважитися... страшно... а тепер цей -страх- відійшов на другий план. Мій внутрішній світ заспокоївся, стала впевненішою, зібранішою і якось по іншому дивитись на ситуації і їх сприймати... Улыбаюсьдякую!!!

Середа, 15 травня 2019

Галина Шляхта ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Галина Шляхта

Дуже цікава і незвична як для мене процедура психотерапії і корекції підсвідомих емоцій. Результати відчутні після першого ж сеансу. Хороший настрій , бажання з новою силою втілювати мрії в реальність , рішучість і впевненість в своїх силах . Дякую Ігорю Васильовичу !

Середа, 15 травня 2019

Люба Турчин ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Люба Турчин

Ігор Васильович професіонал своєї справи! Дякую!

Середа, 15 травня 2019

Ольга Поліщук ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Ольга Алексенко Поліщук

Рекомендую! З Біосан бути здоровим легко!

Середа, 15 травня 2019

Ira Gnatiuk ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Ira Gnatiuk

Спробувала гіпнотерапію вдруге, також з перервою в місяць, відчувається покращення стану, та більший спокій, чого й добивались) стосунки в сім'ї також змінились на краще.
Другий раз працювали над метою, відчувається прилив сил і бажання працювати над постввленими цілями) дякую за терапію Ігору Яросевичу) якщо вам бракує впевненності та спокою в житті тоді вам у "Біосан")

Середа, 15 травня 2019

Юля Шутак ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Юля Шутак

Пройшов місяць після кінезіологічної корекції підсвідомих емоцій і гіпнотерапії. Мій стан набагато покращився, я стала більш впевнненою і рішучою,сильнішою, я вирішила кілька ситуацій, які раніше були мені не під силу. Я бачу мету і йду до неї. Дякую лікарю Ігору Васильовичу Яросевичу і рекомедую іншим.

Середа, 15 травня 2019

Антон ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

"Очень благодарен за приглашение. Работа с Игорем мне понравилась. Он хорошо понял мой запрос на работу с интуицией, и мы по нему прошлись довольно глубоко, конкретизируя запрос. После сеанса Игорь дал мне ключи входа в самогипноз. Ещё раз спасибо за этот опыт.
Антон."

Середа, 15 травня 2019

Ірина Кіяшко. ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Ірина Кіяшко

Рекомендую Гемокод..100% результат.

Середа, 15 травня 2019

Ira Gnatiuk ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Ira Gnatiuk Гіпноз-хороша перезагрузка для душі і тіла .) раджу)

Середа, 15 травня 2019

Олена ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Першим досвідом лікування у Медичному центрі Біосан було лікування безпліддя, яке тішить нас із чоловіком двома дітками.

Гомеопатичними препаратами, які призначає Ігор Васильович прекрасно лікуємо захворювання ЛОР-органів, шлунково-кишкового тракту та ін.

 

Неділя, 12 травня 2019

Віктор Солтис ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Віктор Солтис Зробив аналіз крові на Гемокод у квітні 2017р. дотримуючись рекомендацій за рік часу досяг результату - 30 кг.

Середа, 15 травня 2019

Таня Грабас ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

 

Таня Грабас Нещодавно я робила аналіз Гемокод.Це супер.І я дійсно можу порекомендувати,бо відчула це на собі.Він дає реальні результати.

Середа, 15 травня 2019

 

Кількість записів 
Стежте за нами у соціальних мережах