Окремі проблеми в сексопатології PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 січня 2011

Сексологія

Вагінізм -це судорожне скорочення кругового м'яза піхви і м'язів промежини, безконтрольне і хворобливе, що з'являється при спробі ввести в піхву статевий член, або інструмент лікаря при гінекологічному огляді, не кажучи вже про інші предмети, навіть самі маленькі, наприклад тампони.

 

Невроз очікування - нав'язливе побоювання невдачі перед статевим актом .Зустрічається і в чоловіків і в жінок . В чоловіків проявляється виникненням фіаско безпосередньо перед статевим контактом . Жінки з тривогою очікують оргазм і бояться , що він не наступить.Перед статевим контактом і на його початку жінка отримує нормальне сексуальне збудження і відчуття , але при одній думці про оргазм вони пропадають.

Аноргазмія Фригідність (статева холодність) - це повна відсутність у жінки статевого потягу, специфічних сексуальних відчуттів і оргазму. В деяких випадках вона може супроводжуватися огидою до статевого акту. По данних опитувань вона зустрічається у 30-40 відсотків жінок по різних регіонах світу . І при цьому жінки , на жаль , рідко звертаються із цією проблемою до лікаря .Відноситься до статевих дисфункцій.

Первинні форми сексуальних розладів   у жінок.

Перший варіант- дезадаптивий . Обумовлений різними патогенними факторами- соціогенними, психогенними, соматогенними. Діагностика і корекція цих форм порушень сексуального здоров’я можливе тільки в парі.

Другий варіант- сексуальні дисфункції.

  1. Паторефлекторна форма. Найбільш частою причиною її є патологічна фіксація на першому невдалому статевому контакті внаслідок зовнішнього гальмування.
  2. Дисрегуляторна форма. Дана форма є наслідком систематичного переривання статевого контакту з метою запобігання вагітності.
  3. Абстинентна форма. Причиною даної форми є вимушене тривале статеве утримання .
  4. Ретардаційна форма .Виникає внаслідок запізнення сомато- і психосексуального формування внаслідок затримки статевого розвитку , неправильного виховання , яке призводить до вироблення негативного відношення до статевого життя , а також внаслідок перенесених  в дитинстві захворювань , що призвели до затримки соматосексуального розвитку.
 
Стежте за нами у соціальних мережах