Нічне нетримання сечі (енурез). Лікування нічного нетримання сечі гомеопатичними ліками. PDF Друк e-mail
Середа, 08 жовтня 2014

Лыкування енурезуГомеопатія  є  науковим, логічним, безпечним  і дуже ефективним методом зцілення. Гомеопатія лікує  хвороби від їх коренів.

Гомеопатичні засоби безпечні для немовлят і дітей. Дослідження показують, що діти реагують на лікування набагато швидше, ніж дорослі. Причина в тому, що, у дітей хвороби ще не  настільки хронізовані  і подавлені іншими методами. Діти мають дуже сильну тенденцію до одужання від проблеми і всі вони потребують  легкої стимуляції  для імунної системи, що і робить гомеопатія плавно і ефективно.

Гомеопатія використовує ліки, приготовані з натуральних речовин. Гомеопатія набагато безпечніша і швидша, ніж інші види лікування.

Нічне нетримання сечі (енурез) є потенційно серйозною медичною та психологічною  проблемою, яка зачіпає  дуже багато  дітей  і тягнеться до дорослого віку. Багато батьків і пацієнти, які не отримують допомоги від  традиційної  медицини звернули  свою надію на  гомеопатичні  ліки.

Дослідження і світовий досвід гомеопатів показує високу ефективність гомеопатичних ліків в лікуванні нетримання сечі.

Настає  час, коли  для лікування будь-якої хвороби, яка не реагує на  традиційну медицину, потрібно  негайно думати про гомеопатичне лікування.

Як гомеопатія допомагає ?

Гомеопатія пропонує дуже ніжний підхід до лікування нетримання сечі або енурезу, який насправді завдає великих клопотів  для дітей і їх батьків. Для підбору ліків потрібно розуміння дитини,   її симпатії, антипатії,  її особливості поведінки,  її страхів, емоційної установки .

З  урахуванням пацієнта в цілому, а не тільки хвороби, гомеопатія  враховує одночасно  конституцію пацієнта і навіть його  психологічні та емоційні реакції.

Різні причини, як стрес, інфекції, апное  уві сні, хронічні запори , генетична схильність, дисгармонія в сім’ї, відсутність належної любові і турботи або надто велика опіка і контроль , неонатальні образи матері – все це важливо для  призначення  ліків.

Гомеопатичні препарати діють на психологічних, фізіологічних і фізичних рівнях.

У нас є рішення вашої проблеми - гомеопатичне лікування!

Є  більше 150 гомеопатичних препаратів , які дають велике полегшення і зцілення від енурезу. Який саме препарат підібрати – це справа лікаря-гомеопата.

 
Стежте за нами у соціальних мережах