Бородавки. Лікування бородавок гомеопатією. PDF Друк e-mail
Четвер, 09 жовтня 2014

лыкування бородаковБородавки, вони ж і папіломи - це доброякісні утворення шкіри і слизових оболонок, спричинених вірусом папіломи людини(ВПЛ). Є більш ніж 100 штамів цього вірусу, циркулюючого в популяції людини сьогодні. Тип бородавок залежить від конкретного типу ВПЛ . Крім того, стан нашої імунної системи, і наша генетична схильність відіграють важливу роль.

У тих , які генетично схильні, або сприйнятливі до вірусу, виникають бородавки, коли їх імунна система скомпрометована або ослаблена , наприклад, під час стресових ситуацій. В результаті, не в кожної людина, яка входить в контакт з ВПЛ розвиваються бородавки. Бородавки передаються через контакт. Вірус є заразним (для тих, хто схильний) і здатен викликати інфекцію,увійшовши через невелику тріщину в шкірі. Таким же чином, бородавки можуть поширюватися на інші частини тіла людини. Більшість бородавок нешкідливі і, як правило, зникають протягом певного часу без втручання. Деякі бородавки можуть затриматися протягом тривалого періоду, що викликає збентеження. Деякі види є хворобливі на дотик, а інші можуть кровоточити, коли свербить. Є п'ять основних типів бородавок, визначених за їх зовнішнім виглядом і локалізацією:

 

  1. Звичайні бородавки зустрічаються в основному на пальцях, руках, колінах та лікті. Вони можуть, однак, з'явитися в будь-якій частині тіла. Вони мають куполоподібну форму з гладкою або поверхнею типу цвітної капусти .
  2. Підошвені бородавки ростуть на підошві і пальцях нижніх кінцівок і можуть викликати дискомфорт і біль при ходьбі.
  3. Плоскі бородавки є досить гладкими з плоскими вершинами. Плоскі бородавки можуть рости в групах і знаходяться на обличчі, шиї, руках .
  4. Ниткоподібні бородавки пальцеподібні бородавки, найбільш частіше бувають на обличчі, особливо поблизу губ і підборіддя.
  5. Гострі кондиломи з'являються в статевих і анальних областях, і передаються переважно статевим шляхом.

Звичайні методи лікування бородавок пропонують заморозити, спалити, зрізати, витравити, але з різним ступенем успіху. Де коли це може призвести до утворення рубців або до ще більшого росту в інших місцях.Таке видалення бородавок є тимчасовим і поверхневим методом. У частині випадків бородавки зникають самі по собі з часом. Для тих, хто хотів би надійніше і глибше позбутись даної проблеми , гомеопатія може допомогти - і в більшій мірі , ніж нам це часом здається. Думаючи глибше про бородавки часто розглядається як не більше ніж незначна незручність – і видалення бородавок є зняття проблеми. Але це абсолютно вірно? Ні, кажуть гомеопати. Їх присутність на верхній частині шкіри попереджає про більш глибоку слабкість або сприйнятливість, що дозволяє їм відновлюватись і процвітати.

Особливість гомеопатії полягає в тому , що вона не пригнічує симптоми, а намагається викорінити першопричини проблеми зі здоров'ям. Гомеопатія може перетворити те, що виглядає ззовні неприємною косметичною проблемою , як бородавки, в можливість лікування всього організму на всіх рівнях. При аналізі кожного конкретного випадку, гомеопати враховують емоційні аспекти пацієнтів як найважливіший у ієрархії симптомів. Відчуття тривоги, провини, сорому, гніву, депресії і т.п., часто призводять до різних фізичних недуг – це психосоматичні процеси. Беруче це до уваги в призначенні гомеопатичних ліків можна назавжди усунути багато фізичних симптомів, в тому числі бородавки.Також , звичайно в підборі гомеопатичних ліків береться до уваги форма бородавки і її розташування, навіть на якому пальці руки.

Вирішивши проблеми здоров'я зсередини, гомеопатія допомагає захистити майбутнє потомство від успадковування тенденції до хворобливих станів. Якщо ви страждаєте від хвороби або неприємних симптомів, подумайте про гомеопатію, і подивіться, як це може бути перетворено в можливість для зцілення .

 
Стежте за нами у соціальних мережах