Масаж Гуаша PDF Друк e-mail
П'ятниця, 09 січня 2015

масаж Гуаша

ГУАША - це найдавніший вид китайського масажу, використання якого забезпечує діагностування, профілактику та лікування різних захворювань. Саме слово «Гуаша» складається з двох частин: «гуа» - рух в одну сторону ( шкребти ), «ша» - погане. Тобто - «шкребти все погане». Для впливу використовуються спеціальні шкребки із специфічною конфігурацією, виготовлені з нефриту або рогів буйвола. Пластиною обробляють певні області , які включають в себе різні точки і рефлексогенні зони тіла , обличчя та голови . Для масажу Гуаша використовується спеціальне масло, яке підсилює ефект шкребкового впливу. Масло готується за стародавніми китайськими технологіям з додаванням великої кількості різних лікувальних трав.

Тривалість одного сеансу – від 35 хвилин до години (може змінюватися в залежності від захворювань). Періодичність процедури - 1-2 рази на тиждень, після зникнення синців від попереднього масажу. Курс включає в себе від 3 до 10 сеансів. Такі курси бажано проводити 2 рази на рік.

Ефект від масажу Гауша

часто настає вже під час процедури. Спочатку оброблювана зона червоніє, потім може відчуватися печіння. Так як вплив здійснюється безпосередньо на проекції хворих органів, вони реагують відповідно - на шкірі з'являються екстравазати - плями «ша», які повністю зникають через 2-3 дні. З кожним наступним сеансом кількість плям «ша» зменшується .

Завдяки масажу проходить виведення токсинів з організму, поліпшується кровообіг в уражених областях , проходять набряки і зникають болі, знімаються м'язеві спазми , збільшується рухливість суглобів. Гуаша масаж знімає запальні процеси і нормалізує функціональну активність органів , призводить до розсмоктування спайок. Відзначається сприятливий вплив на нервову систему : поліпшується сон , знімається тривожність, поліпшується настрій , підвищується загальний тонус.

Слід зауважити , що масаж гуаша впливає не тільки на конкретні патологічні процеси, а й на весь організм в цілому. Він нормалізує роботу внутрішніх органів, покращує обмінні процеси, підвищує імунітет і сповільнює процеси старіння. Після масажу не рекомендується протягом 6 годин приймати ванну або душ, але необхідно пити теплу воду, щоб забезпечити підвищене виведення токсинів з організму.

Масаж Гуаша дуже добре поєднується з іншими біологічними, натуропатичними методами лікування, значно посилюється їх загальний ефект в лікуванні та ревіталізаціїї (омолодженні) організму. Особливо ефективне поєднання масажу Гуаша з озонотерапією.

 
Стежте за нами у соціальних мережах