Плазмоліфтінг PDF Друк e-mail
Четвер, 07 травня 2015

В медичному центрі «Біосан плюс» почали ефективно використовувати процедуру Плазмоліфтінг.

Процедура здійснюється сертифікованими лікарями по даній методиці. Інформація про сертифікованих лікарів находиться в реєстрі методики Плазмоліфтінг.

В основі методу Плазмоліфтінг лежить запатентована технологія обробки крові пацієнта з допомогою сертифікованих вакуумних пробірок . В результаті процедури по методу Плазмоліфтінг із крові виділяється ін’єкційна форма  тромбоцитарної аутоплазми , яка і є продуктом для введення в різні ділянки організму з лікувальною метою .

Аутоплазма- це ефективний біологічний стимулятор регенерації, який містить в собі фактори росту у високій концентрації , а також гормони , білки і вітаміни в природній комбінації , що дозволяє запустити процес клітинного відновлення. Застосування методу Плазмоліфтінг має багато спільного з PRP-терапією (абревіатура від- плазми, збагаченої тромбоцитами - "багата тромбоцитами плазма"). Закордоном PRP-терапія застосовується для лікування широкого кола захворювань.

Метод Плазмоліфтінг є універсальним, так як механізми регенерації в організмі одинакові і відрізняються тільки по тривалості в залежності від особливості будови тканин. У зв’язку з цим застосування даного методу можливе в різних напрямах медицини.

Естетична медицина. Проводяться ін’єкційні ревіталізуючі процедури , які дозволяють запустити процес природнього омолодження шкіри пацієнта.

Покази :

-зморшки;

-птоз (обвисання ) шкіри;

-суха атонічна шкіра;

-проблемна шкіра після вугрів, рубці;

-стресова, втомлена шкіра, після інтенсивної засмаги;

-профілактика старіння шкіри, ін.

 

Тріхологія. Процедура дозволяє місцево стимулювати ріст волосся, попередити його випадіння і покращити якість стержня волосся : підсилити блиск, еластичність , густоту, значно зменшити його пошкодження. Ін’єкції тромбоцитарної плазми попереджують відмирання волосяних фолікулів і «переключають» їх із фази випадіння у фазу росту.

Гінекологія. Плазмоліфтінг допомагає повернути назад процеси старіння тканин зовнішніх статевих органів. Після комплексу процедур Плазмоліфтінг не тільки проявляється ефект косметичного омолодження зовнішніх статевих органів, але і активізується захисна система шкірних покривів, запускається швидке за живлення і відновлення тканин. Це призводить до значного покращення якості життя, сексуальної чутливості і підвищення лібідо (статевого потягу).

Покази:

-екзо- і ендоцервіцити;

-крауроз і лейкоплакія вульви;

- хронічний сальпінгоофоріт і інші захворювання органів малого таз;

-дискомфорт в інтимній сфері;

-інтимні естетичні проблеми   .

Захорювання опорнорухового апарату. Артрити, артрози, захворювання хребта. Процедура Плазмоліфтінг дозволяє зняти запалення і відновлення тканин суглобів і хребців.

Рекомендоване ефективне поєднання Плазмоліфтінгу з іншими натуропатичними , біологічними методами лікування, а саме : озонотерапією, гомеопатією та ін.

 
Стежте за нами у соціальних мережах