Лікар з Тернополя розповів, як гомеопатія може допомогти онкохворим. PDF Друк e-mail
Субота, 30 березня 2019

http://vilne.org.ua/2016/10/gomeopatiya-vidnovlyuye-syly-do-ztsilenn/

Гомеопатія відновлює сили до зцілення.

ВАЖЛИВО, МЕДИЦИНА, НОВИНИ

07.10.2016АВТОР ВІЛЬНЕ ЖИТТЯ


У швейцарському місті Локарно на базі єдиної в Європі клініки, що займається гомеопатичним лікуванням онкологічних та інших важких захворювань, нещодавно відбулася міжнародна конференція гомеопатів. Керівник клініки Даріо Спінеді та лікар з Індії, президент Міжнародної гомеопатичної ліги Алок Парік ділилися із колегами досвідом лікування онкозахворювань гомеопатичними препаратами. Їздив його переймати і наш краянин, лікар-гомеопат з Тернополя Ігор Яросевич. Це й стало приводом порозмовляти з ним на тему гомеопатії, про яку всі говорять і мало хто знає, що воно таке.


 

— Ігоре Васильовичу, прийнято вважати, що з важкими недугами має боротися традиційна медицина.

— Гомеопатія жодним чином не протиставляє себе традиційній. Якщо онкохворий лікується променевою або хіміотерапією чи його прооперували, то гомеопатія знімає побічну дію такого лікування, відновлюючи життєві сили організму до зцілення. Нас навчали, як правильно призначати гомеопатичні препарати онкохворим. Були на конференції пацієнти, від яких традиційна медицина відмовилася, а завдяки гомеопатичній у них зникли метастази і пухлини. Ми слухали доповіді колег, котрі мають великий досвід у лікуванні онкозахворювань і можуть похвалитися добрими результатами.

— Якщо гомеопатія має позитивний досвід навіть у боротьбі з онкохворобами, то чому вона досі не визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я?

— Гомеопатія — це велика альтернатива фармацевтичному бізнесу. Її лікування обходиться пацієнтові не так дорого, як алопатичне, а нашим світом керують гроші. Що б там хто не казав, а гомеопатія лікує і буде лікувати не залежно від того, вірять у неї чи ні. Вона існує вже майже 220 років, із часу виходу в світ першої монографії її засновника Кристіана Ганемана. Традиційна й альтернативні медицини мають поєднуватися і допомагати пацієнтові, не забуваючи про свій основний принцип — «Не нашкодь!»

— А хіба гомеопатичними препаратами можна нашкодити?

— Ні, але їх повинен призначати фахівець — лікар, котрий закінчив курси чи школу для гомеопатів. Для кожного пацієнта він підбирає певний препарат на основі докладного опитування щодо історії хвороби, психоемоційного і фізичного стану, факторів, які могли сприяти виникненню захворювання. У гомеопатії багато залежить від фахівця, бо тут не ставиться діагноз. Діагноз — це призначення препарату.

— Гомеопати справді вважають, що хвороби зароджуються на рівні психіки?

— Є багато різних чинників. У гомеопатії існує вчення про міазм — це певна вроджена схильність людини до того чи іншого захворювання. Зовнішні фактори лише пришвидшують його виникнення. Кілька людей можуть перебувати в середовищі шкідливих чинників, але один хворіє, а інший — ні.

— Гомеопатія може зменшити ризик захворіти?

— Так. Наприклад, майбутні батьки можуть оздоровитися гомеопатичними препаратами перед зачаттям дитини. Майбутня мама може вживати гомеопатичні ліки, які покращать перебіг вагітності й зменшать ризик виникнення захворювань у дитини.

— Побутує думка, що гомеопатичне лікування тривале.

— Вона помилкова. Зазвичай усі звикли хронічні захворювання заліковувати протягом двох тижнів у лікарні, пригасити симптоми до наступного разу. А гомеопатія дає змогу забути про недугу назавжди за місяць, півроку чи рік. То що триваліше?

— Але якщо в малої дитини висока температура, то не кожна мама зважиться лікувати її гомеопатичними засобами.

— У мене є пацієнти, які раз спробували гомеопатію і вже постійно звертаються до неї. Нурофеном неможливо вилікувати хворобливий стан, що супроводжується високою температурою. При вірусі взагалі не можна давати нурофен. Гомеопатія стимулює захисні сили організму, щоби він сам боровся зі своїми проблемами. Зрештою, температурні стани бувають різними. В одних — сухий жар, неспокій, страх — тоді гомеопат призначає один препарат. В інших — висока температура супроводжується пітливістю, почервонінням щік, розширенням зіниць — отже, потрібен другий препарат. Якщо гарячка викликає марення чи ще глибші симптоми — фахівець призначить третій засіб. Основний принцип гомеопатії — принцип подібності. Гомеопатичний препарат викликає маленьку штучну хворобу в організмі — і він активізує свої сили в боротьбі з основною недугою.

— Чи всі люди чутливі до гомеопатії?

— Є дуже чутливі, а є слабо чутливі, хоча гомеопатія і на них діє. В цій науці існує поняття життєвої сили — від її активності залежить реакція організму на ліки.

— Якими методами діагностики послуговується гомеопат?

— Основний — докладне опитування пацієнта, деталізація скарг. Потрібно знати, де болить, як, коли, після чого, від чого стає легше, а від чого — гірше. Враховуються хвороби батьків пацієнта, його конституція, характер, спосіб життя. Є, наприклад, хвороби, викликані нещасним коханням, образами, страхами.

Гомеопатія не спеціалізується, як традиційна медицина, — вона лікує весь організм. Навіть може згладити певні риси характеру людини, змінити її поведінку, а отже, й долю. Якось я допомагав одному пацієнтові пережити розрив з коханою (у гомеопатії є препарати від хвороб внаслідок нещасного кохання), тож він згодом проявив активність в інших сферах життя і досягнув результатів.

— Може, це був ефект плацебо?

— Багато скептиків так вважає, але доведено, що гомеопатія діє на тварин, на немовлят, на рослини. Я сам проводив експеримент із зерном: те, до якого додав гомеопатичний препарат, проростало краще. На мікрорівні принцип дії гомеопатії активно досліджується. Ефект пам’яті води вже науково доведений. Але ефективність гомеопатичного препарату неможливо доводити на групі людей, як у традиційній медицині. Бо в гомеопатії пацієнти з однаковим діагнозом будуть отримувати різні препарати.

— Які важкі недуги вам особисто вдавалося вилікувати?

— Різні, серед них астма, псоріаз, безпліддя, імпотенція, мастопатія, заїкання, мігрень, епілепсія тощо. Успіх залежить від різних чинників, і також успіхом можна вважати призупинення прогресування недуги і покращення стану пацієнта, особливо якщо це не досягалося іншими методами.

— Нині осінь. Багато мам стурбовані тим, що діти часто хворіють. Що робити?

— Якщо є схильність до застуд, можна дати препарат на випадок появи перших симптомів. Він відразу зупинить хворобу. Якщо дитина дуже хвороблива, можна призначити планове профілактичне лікування. Кожен випадок індивідуальний.

— Як бути здоровим у будь-якому віці?

— Вести здоровий спосіб життя, не навіювати собі захворювання, не впадати в страх перед ним, не зловживати хімічними препаратами без потреби, не подавляти захворювання, якщо нема його сильних проявів. І не займатися самолікуванням.

Це важко, адже телереклама чи не кожному дає впевненість у тому, що він сам собі лікар.

— Настільки агресивна реклама фармацевтичних препаратів — велика біда для України. Наші люди приходять до аптеки, як у продуктову крамницю: «Мені аспірин зі смаком лимона», «Мені щось від кашлю зі смаком смородини». А в більшості країн Європи препарат без рецепта не купиш — і так повинно бути.

Ліля КОСТИШИН.

=================================================================================================

http://www.gazeta1.com/statti/likar-z-ternopolya-rozpoviv-yak-gomeopatiya-mozhe-dopomogty-onkohvorym/?fbclid=IwAR0TivzShGB_bPtdkB4AzL_kD6bETQK3bFT9TPLwghum7NIRX65nfIiE3OE

Лікар з Тернополя розповів, як гомеопатія може допомогти онкохворим.

 

Опубліковано: 6 Жовтня 2016 р.

Наука не стоїть на місці. Щодня тисячі науковців працюють над новими відкриттями в різних галузях. Нещодавно перед широкою спільнотою свої нові можливості продемонструвала особлива галузь медицини – гомеопатія. У середині вересня у Швейцарії, в місті Локарно, відбулася міжнародна наукова конференція, присвячена лікуванню онкологічних захворювань.Були делегації з різних країн світу. З України – 7 учасників.Участь у ній взяв відомий тернопільський лікар-гомеопат, керівник медичного центру «Біосан» Ігор Яросевич. Своїми враженнями від побаченого, а також новими можливостями гомеопатії пан Ігор поділився з читачами «Номер один».

– Пане Ігорю, розкажіть, що нового з галузі гомеопатії представили на конференції у Швейцарії?

– З 11 по 15 вересня у Швейцарії на базі клініки «SantaCroce», що в перекладі означає клініка «Святого Христа», відбувалася наукова конференція на тему «Гомеопатичне лікування онкологічних хворих».  Участь у ній взяли всесвітньо відомі лікарі-гомеопати DarioSpinedi, керівник цієї клініки, та лікар з Індії, президент міжнародної гомеопатичної ліги (LMHI)AlokPareek. Вони наводили приклади та проводили аналіз випадків лікування онкологічних пацієнтів гомеопатичними препаратами. Гомеопатія застосовувалась як паралельно з основним лікуванням (поряд з хіміотерапією, променевою терапією, після операції), так в якості основного виду лікування у випадках, коли від пацієнтів відмовилась традиційна медицина.  Мета подібного лікування – продовжити якість та тривалість життя, покращити стан пацієнта. Також були представлені випадки вилікування, зникнення метастазів та самої пухлини.

– Який механізм дії гомеопатичних ліків на злоякісні утворення?

-Незалежно від виду захворювання, принцип дії гомеопатичних ліків однаковий. А саме – подібне лікується подібним. Якщо препарат у певних дозах викликає якийсь хворобливий стан в організмі людини, то гомеопатичні ліки з цієї сировини здатні ліквідувати аналогічні прояви, які виникли в результаті інших чинників. Ліки підбираються на основі детального опитування, огляду пацієнта, враховуючи особливість скарг, характер, інтенсивність та періодичність болю. Слід зважити, від чого покращується самопочуття людини, а від чого – навпаки – погіршується. Враховується конституція пацієнта, історія його життя, карта захворюваності його батьківта різні передумови виникнення захворювання як фізичні, так і психологічні. Гомеопатичні ліки стимулюють життєву силу, в результаті чого організм сам бореться зі своїми проблемами.

– Які переваги гомеопатичного лікування над традиційним?

– Гомеопатичні препарати практично не мають побічної дії. Лікування направлене на зцілення організму власними захисними силами. Спрямоване на вилікування, а не на усунення симптомів.

– Онкологічні захворювання яких органів вдалося повністю вилікувати, згідно з представленими доповідями на конференції ?

– Прикладом тривалого лікування (протягом 5 років) є випадок захворювання у маленького хлопчика наостеосаркому плеча. У ході лікування вдалося зберегти кінцівку, позбутися метастазів та самої пухлини. Наводились випадки вилікування метастазів, які виникли після первинного видалення пухлини у молочній залозі. Інші випадки описано у книгах, виданих лікарями клініки «SantaCroce»Dr.Spinedi   і Dr.Wurster, з якими я познайомився і спілкувався.

– Чи існують протоколи лікування гомеопатичними препаратами?

– У гомеопатії таке поняття, як протокол лікування, відсутнє. Особливість лікування в тому, що у сотні пацієнтів з однаковим клінічним діагнозом будуть різні препарати. Для кожного хворого ліки підбираються індивідуально, на основі проявів захворювання за принципом подібності, з врахуванням  конституції і передумов виникнення захворювання.

– Що гомеопатія пропонує в якості профілактики від онкологічних захворювань?

– У гомеопатії існує таке поняття, як міазми. Це схильність організму до виникнення певних видів захворювання. Розрізняють три основних міазми. Псоричний міазм, коли захворювання характеризується висипаннями на шкірі. Це перша реакція організму на дію якогось чинника. Її слід не подавлювати, а лікувати із середини. Другий вид міазмів – сікотичний, коли захворювання характеризується накопиченням токсинів у певних ділянках тіла, наприклад поява бородавок, папілом, фіброматозних  ущільненьу внутрішніх органах, появою тягучих, густих виділень.Третій міазм – найважчий – люетичний. Дані групи захворювання характеризуються руйнацією тканин, наприклад, утворенням виразок. Розрізняють ще туберкуліновий міазм та ін.

Людина, народжуючись, уже має схильність до певних видів захворювань. Лікар-гомеопат може це передбачити. В тому числі схильність до онкологічних захворювань. Гомеопатичні препарати здатні значно зменшити ризик виникнення цих захворювань у майбутньому, в тому числі онкозахворювання. Ці препарати не подавлюють проблеми, а стимулюють організм до самозцілення.

– На основі чого виготовлені гомеопатичні препарати?

– Гомеопатичні препарати готуються із сировини рослинного, мінерального та тваринного походження. Їх виготовляють шляхом поступового розведення і потенціювання. Гомеопатичним препарат робить не сировина, з якої він готується, а метод приготування і застосування його за принципом подібності. Потенціювання – це багаторазове розведення первинної сировини (фета) енергійним і тривалим струшуванням пробірок, в яких проводиться це розведення. Наприклад, береться одна краплина первинної речовини, додається 99 крапель розчинника (вода або спирт) та інтенсивно струшується. З цього розчину беруть краплину речовини і знову розбавляють із 99 краплями розчинника. Так можна робити 6, 12, 30, 200, тисячу разів і навіть 10 тисяч разів.

– Яка сировина була використана при лікуванні онкологічних захворювань?

– У цілому немає значення, якого походження речовина. Їх склад залежить від того, які прояви були у пацієнта. Тоді підбираються речовини, які стимулюють таку ж реакцію. Наприклад, цибуля викликає у людини виділення з очей та носа, тому гомеопатичний препарат з цибулі Alliumcepaвикористовують при лікуванні нежитю та захворювань, які мають подібні прояви.

Варто зазначити, що гомеопатія не протиставляє себе традиційній медицині, зокрема онкології. Головна мета – допомогти пацієнту одужати. Гомеопатія застосовується паралельно з хіміотерапією та променевою терапією, ліквідовуючи їх побічні ефекти та відновлюючи життєві сили організму до зцілення.

Ми розмовляли про гомеопатичне лікування  онкозахворювань , яким була присвячена тема конференції у Швейцарії. А взагалі, якіще захворювання успішно лікує гомеопатія?

– Гомеопатія лікує цілісний організміз різними хворобливими проявами. А щоб було все ж таки зрозуміліше згідно з традиційними діагнозами, то скажу, що добре піддаються лікуванню пацієнти з такими проблемами, як алергія, астма, бронхіти, гепатити, захворювання шлунка, нирок, суглобів, хребта, головні болі, мігрені, заїкання, енурез, дерматити, псоріаз, нейродерміт, папіломиі бородавки, гінекологічні хвороби:розлади місячного циклу, запалення яєчників, мастопатія, фіброміома, ендометріоз, безпліддя та багато іншого.

– Чи лікує гомеопатія статеві, сексуальні розлади?

– Так, гомеопатія успішно лікує розлади статевого (сексуального) здоров’я, тому що діє на всі ланки його регуляції. В описі багатьох гомеопатичних препаратів враховуються сексуальнірозлади, які  впливають на стан інших органів або, навпаки, виникають від розладів в інших органах. Це ще раз свідчить, що наш організм – це єдина система і лікувати його потрібно в цілому.

-Чи звертаються до Вас пацієнти з незрозумілими діагнозами?

-Так, буває, що пацієнти приходять із безліччю обстежень, все в нормі, але все ж є якась проблема. Існує такий вислів: «Легше буває поставити хворого на ноги, ніж поставити діагноз». У гомеопатії часто піддаються лікуванню незрозумілі,згідно з традиційною класифікацією, захворювання,тому що гомеопатія лікує не назву хвороби, а цілісний організм. А в гомеопатії діагноз- це вдало підібраний препарат.

-Як впливає гомеопатія на психологічний стан пацієнта?

У підборі гомеопатичних ліків важливу роль відіграє психологічний стан пацієнта. Цей  стан гомеопатія і покращує. Характер пацієнта змінити важко, а згладити деякі риси цілком можливо і цього вже достатньо буває навіть для зміни долі пацієнта, покращення його поведінки в соціумі.

– Іще одне запитання: як довго Ви практикуєте гомеопатію?

– У березні цього року виповнилось 20 років моєї приватної медичної діяльності й існуванню медичного центру «Біосан плюс».

– Дякую за розмову. Бажаємо Вам успіху у Вашій діяльності і нових здобутків.

 
Стежте за нами у соціальних мережах