Акупунктура PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 січня 2011

Багато є див на світі.Та найдивніше – людина!
Софокл

 

АкупуктураАкупунктура - це старокитайський метод лікування, в основі якого лежить дія на біологічно активні точки організму.

Фармакопунктура - комплексний спосіб впливу, що полягає в ін'єкції різноманітних лікарських засобів в область точок рефлексотерапії з метою досягнення лікувального ефекту при конкретних нозологічних формах.

Нозологія :-(грецька) nósos — хвороба і logos-вчення ; буквально — вчення про хворобу-.

Розділ традиційної теоретичної медицини, що включає вчення про хвороби, їхню класифікацію й номенклатуру, діагноз, етіологію, патогенез, загальні принципи лікування та профілактику захворювань.

Мезотерапія або мезопунктура - множинні ін'єкції в область точок, розташованих у зоні відповідного органу або його метамеру. Біопунктура - метод із застосуванням в якості агентів натуропатичних препаратів. Цей метод є "інтеграцію досвіду Заходу і Сходу".

І як подальший розвиток на якісно новому, фізіологічному рівні була зформована –

Гомеосиніатрія - це метод терапії, що поєднує принципи і підходи гомеопатії і традиційної китайської медицини, в першу чергу, акупунктури .

АкупуктураВ основу методу покладені роботи німецького гомеопата Вайє, французького фахівця в галузі акупунктури Де Ла Файє, а також сучасних вчених і практиків, серед яких в першу чергу потрібно відзначити доктора Вернера Фразе (Баден-Баден, Німеччина). На відміну від інших технік парентерального введення препаратів (наприклад, біопунктури, невральної терапії або мезотерапії), гомеосиніатрія має ряд принципових особливостей. По-перше, препарати вводяться точно в точки акупунктури. По-друге, для терапії використовуються тільки гомеопатичні лікарські засоби в ін'єкційній формі (допускається застосування як комплексних, так і монопрепаратів). По-третє, в рамках даної методики не допускається змішування гомеопатичних препаратів з алопатичними засобами, перш за все, місцевими анестетиками.

Терапевтичний ефект досягається завдяки двом моментам: з одного боку, він забезпечується за рахунок проколу голки і подальшої дії внутрішньошкірного депо лікарського препарату на точку акупунктури (нервово-рефлекторний механізм). З іншого боку, гомеопатичний препарат, що вводиться підшкірно, діє безпосередньо на позаклітинний матрикс (дренажна, дезінтоксикаційна та імуностимулююча дія). Згідно з принципом Бюрге, це забезпечує синергічний ефект, що перевершує за своїми показниками просту суму дії акупунктури та гомеопатії.

Бажаємо Вам здоров'я!

 
Стежте за нами у соціальних мережах